Mamy przemyślaną ścieżkę rozwoju

TEDDY EDDIE

W najmłodszych grupach wiekowych 2-7 lat, posługujemy się programem TEDDY EDDIE. Celem kursu jest „osłuchanie” z językiem. Kurs łączy naukę z doskonałą zabawą. Czego tu nie ma? Nie ma pojedynczych słówek, więc dzieci mówią całymi zdaniami i nie ma nudy. Uczniowie mają bezpłatny dostęp do Placu Zabaw, aplikacji z mnóstwem gier, piosenek, historyjek, i nie tylko.

Savvy Ed

Starszym uczniom 8-10 lat, proponujemy naukę na kursach będących kontynuacją kursu Teddy Eddie – licencjonowaną metodą Savvy Ed, która mobilizuje młodych kursantów do regularnej pracy i rywalizacji. Dzieci uczą się komunikacji, czytania, pisania i gramatyki. W ramach utrwalania słownictwa dzieci mają bezpłatny dostęp do wypełnionej grami aplikacji Savvy Quest.

Dla nastolatków

Kursy angielskiego przeznaczone dla nastolatków w wieku od 11 –14 lat stanowią kontynuację wcześniejszych etapów nauki. Ich intensywny program oraz ambitne materiały rozwijają w uczniach umiejętność biegłej komunikacji. Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych pod względem wiekowym, z podziałem na różne poziomy zaawansowania. Postępy w nauce są na bieżąco monitorowane poprzez testy, kartkówki i egzaminy.

Świat prawie dorosłych

Kursy angielskiego przeznaczone dla młodzieży w wieku od 15–19 lat bazują na wcześniejszych etapach nauki. Uczniowie używają języka angielskiego jako narzędzia komunikacji, operują bogatym słownictwem, potrafią swobodnie formułować myśli i prowadzić dialogi. Kursy rozwijają wszystkie umiejętności językowe takie jak mówienie, czytanie, pisanie, gramatykę. Najambitniejsi przygotowują się do egzaminów Cambridge.

Najlepsze efekty w nauce języków osiągają dzieci, które konsekwentnie przechodzą przez kolejne etapy edukacji. Jest to oczywiście związane z kumulacją wiedzy i rozszerzaniem umiejętności językowych na poszczególnych poziomach.

Ale co jeśli dziecko przychodzi na innym etapie?

Mamy testy, które pozwolą precyzyjne dopasować grupę dla dziecka. Badamy potrzeby, predyspozycje i zainteresowania, bo każde dziecko jest dla nas tak ważne jak własne.