A było to tak…

dawno, dawno temu mała dziewczynka postanowiła, że kiedyś zostanie nauczycielką. Nie wiedziała jeszcze wówczas czego będzie uczyć. W miarę upływu lat predyspozycje i preferencje stały się coraz bardziej wyraźnie, a pragnienie uczenia w szkole coraz silniejsze. Choć życie podkładało pod nogi kłody wreszcie stało się i decyzja została podjęta. W roku 2012 powstała FUTURE Szkoła językowa.

Działalność łącząca w jedno wszystkie nabyte przez lata studiów umiejętności i pozwalająca realizować się zawodowo jako pedagog. Praca z dziećmi, możliwość spędzania z nimi czasu, bawienia się, a jednocześnie przekazywania im wiedzy to MISJA, którą uważam mam za zadanie pełnić, nie tylko jako nauczyciel, ale przede wszystkim jako reprezentantka mojego pokolenia. Wszak przekazywanie wiedzy i umiejętności decyduje o postępowości i rozwoju społeczeństw.

Szkoła, którą prowadzę jest malutka. Kameralne grupki, gdzie wszyscy znają wszystkich decydują o wspaniałej atmosferze i tym, ze na zajęcia chce się przychodzić. Wszystkie dzieci uczę tak jakby były moje, z SECEM, PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM. Dlatego też szkoła może poszczycić się małymi dziećmi zaskakującymi swoich rodziców znajomością słówek angielskich (czasami przy braku znajomości po polsku) i 15-letnimi uczniami będącymi na poziomie matury rozszerzonej. Zapraszam wszystkich do świata Pasji, Zabawy …i Wytężonej, Konsekwentnej Pracy, a Sukces będzie naszym wspólnym udziałem.